Sünnipäev

Kingi endale või sõbrale sünnipäevaks meeldiv mälestus ja tähista seda rõõmsat päeva koos parimate sõprade ja perega Toiduakadeemias. See on suurepärane võimalus oma pidu tõeliselt nautida – meie korraldame Sinu eest kõik!

Kogenud koka juhendamisel õpite koos sõprade ja perega valmistama mitmekäigulist õhtusööki. Seejärel istute lauda ja naudite koostööna sündinud roogadest saadavaid maitseelamusi. Sünnipäevalapsele kingime tähtsa päeva puhul personaalse Toiduakadeemia põlle. Sünnipäevi viime läbi nädalalõppudel reedest pühapäevani. Vahel teeme ka erandeid.

Meie uus sünnipäeva pakett üllatab lisaks kokkamisele ja toidu nautimisele ka riukaliku meelelahutuskavaga, mille käigus paneme proovile kõik Sinu ja Sinu külaliste meeled! Kontrollime maitsemeeli, testime lõhnataju ja vaatame, kuidas teil kuulmisega lood on. See tähendab, et korraldame sünnipäevalistele toidu- ja õlle pimetesti võistluse ning meeleoluka muusikaviktoriini. Peale selle üllatame hinnaga!

Sünnipäeva kestvus lihtsama menüü ning meelelahutuskavaga umbes 5 tundi. Keerukamate menüüde puhul meelelahutusprogrammi ei paku ning arvestama  peab 4 tunniga. Soovi korral võib pidu kesta ka kauem.

Suurde saali mahub kuni 30 sünnipäevalist, väikesesse saali kuni 14 sünnipäevalist. Kombineeritult mahutame ka kuni 45 osalejat.

Ka üllatuspidude korraldamisega saame suurepäraselt hakkama, sest oleme diskreetsed ja oskame hoida saladust! Lisainfo saamiseks võtke meiega julgesti ühendust.

Pakkumise hind: 
alates 60€ osaleja (sisaldab käibemaksu)

privaatse sündmuse miinimumeelarve Tallinnas 720 eurot ja Tartus 625 (sisaldab käibemaksu)

Hind sisaldab:

  • Kokkamist Toiduakadeemia koka juhendamisel ja eestvedamisel
  • Toiduakadeemia ruumid ja vahendid
  • Sõbralik teenindus
  • Värsked toorained
  • Lauavesi, kohv, tee
  • Alkohoolsed joogid vastavalt soovile – vein, õlu, erinevad kokteilid
  • Soovi korral meelelahutusprogramm

Pidulistelt ootame rõõmsat meelt ja vahvat seltskonda, kõik muu on meie poolt!

Lisainfo saamiseks või sündmuse broneerimiseks täida all olev vorm, et saaksime Sulle pakkumise teha.